

31 мільйон гривень виділено на будівництво технологічної лінії утилізації шламів від очищених стічних вод Червоноградських очисних споруд
Мета робіт: забезпечити надійну і безаварійну роботу очисних споруд р. Червоноград.
Червоноградська міська рада шукає підрядника для будівництва технологічної лінії утилізації шламів (осадів) від очищених стічних вод Червоноградських очисних споруд (IV черга). Про це повідомляє інформаційний сайт державних торгів tendergid.ua. У зв'язку з цим проводяться відкриті торги Prozorro згідно з вимогами чинного законодавства України.
Очисні споруди розташовані на відстані 0,44 км північно-західніше с. Добрячин Сокальського району та 0,8 км на північ від р. Червонограда. Червоноградські каналізаційні очисні споруди (КОС) введено в експлуатацію в 1971 році - I-ша черга, в 1976 році-II-а черга, у 1987 році-ІІІ-я черга.
Загальна потужність КОС -15,0 тис. М3 / добу. Передбачено технічне переоснащення очисних споруд. зокрема, комплекс заходів дозволяє, використовуючи найсучасніше обладнання, вирішити найбільш гостру проблему останніх років - розвантажити переповнені мулові майданчики.
Обробка осадів стічних вод здійснюється з метою максимального зменшення їх обсягу і підготовки до наступного розміщення, використання при забезпеченні підтримки санітарного стану навколишнього середовища. Технологія обробки осадів - багатостадійний процес, основним елементом якого є зневоднення. Виходячи із світового досвіду для ущільнення та зневоднення осадів найбільш ефективний механічний метод. Механічні методи дозволяють інтенсифікувати процес зневоднення осадів стічних вод, скоротити площі споруд обробки осадів, механізувати і автоматизувати трудомісткі процеси, виключати вплив кліматичних умов. Об'єм осаду після механічного зневоднення зменшується в об'ємі приблизно в 10 разів. Зневоднений іл може направлятися на полігон ТПВ для пересипання побутових відходів.
Соціальні та економічні аспекти вирішення проблеми:
- Попередження екологічної катастрофи, можливого забруднення ґрунтів сільськогосподарських угідь і забруднення неочищеними санітарно-небезпечними відходами р. Західний Буг, яка впадає в р. Вісла на території сусідньої республіки Польща.
Мета робіт: забезпечити надійну і безаварійну роботу очисних споруд р. Червоноград. Влаштувати аэротэнки для якісної біологічної очистки води та стабілізації опадів для подальшого зневоднення та утилізації мулу з використанням сучасної технології, більш ефективної енергозберігаючої.
Завдання:
- Збереження навколишнього природного середовища.
- Використання сучасних розробок утилізації відходів очищених стоків.
Опис діяльності :
1. Проведення будівельних робіт.
2. Придбання технологічного обладнання та трубопроводів.
3. Проведення робіт по монтажу обладнання і трубопроводів.
4. Придбання та монтаж електрообладнання.
5. Проведення робіт по монтажу.
6. Здача об'єкта в експлуатацію.
7. Підготовка документів про готовність об'єкта до експлуатації та отримання сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта.
8. Передача об'єкта на баланс КП «Червоноградводоканал».
Як стало відомо з оголошення, опублікованого за посиланням https://tendergid.ua/tender/1722799/, очікувана вартість робіт становить 31 212 093.40 гривень.
Відкриті торги відбудуться 16 січня 2019 року, тому подати тендерні пропозиції необхідно до 15 січня 2019 року.