

Державне агентство резерву України закупить моторне масло на суму 204 мільйони гривень
Державне агентство резерву України закупить моторне масло шляхом проведення європейських торгів в електронній системі Prozorro.
Державне агентство резерву України закупить моторне масло шляхом проведення європейських торгів в електронній системі Prozorro. Про це повідомляє інформаційний сайт державних торгів tendergid.ua, на якому по посиланню https://tendergid.ua/tender/1614227/, розміщено оголошення про проведення тендеру. Згідно з ним, планується придбати 1 700 тонн моторного масла, загальна вартість якого становить 204 мільйони гривень.
Державне агентство резерву України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі. Даний центральний орган реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву.
Держрезерв складається з Центрального апарату та 37 державних підприємств. Об'єктами зберігання Держрезерву є 70 найменувань стратегічного резерву (продовольство, нафтопродукти, промислові товари і сировина) та 3800 найменувань мобілізаційного резерву.
Закупівля об'єктів зберігання здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про публічні закупівлі».
Вимогами до предмету закупівлі:
Відповідно до Закону України "Про державне матеріальному резерві" олію, що поставляється до державного резерву за встановленими вимогами, повинна мати сертифікат відповідності зазначеним вимогам на весь строк зберігання.
Масло повинно відповідати технічним вимогам замовника та виготовлятися за технологічною документацією, затвердженою в установленому порядку.
Фізико-хімічні показники якості олії повинні відповідати вимогам і нормам, визначеним ТУ У 23.2-00152365-229: 2006 «Масло моторне АЗМОЛ ГАРАНТ М-4042 ВТ. Технічні умови ».
Документ про якість масла повинен містити дані, зазначені в додатку в ДСТУ 4454: 2005 «Нафта і нафтопродукти. Маркування, упаковка, транспортування і зберігання» із зазначенням гарантійного терміну її зберігання.
Якість масла повинна підтверджуватися документами, що засвідчують її якість (паспортом якості виробника, сертифікатом відповідності, декларації про відповідність, протоколом стендових випробувань і т. д.).
Якість сировини, матеріалів, використовуваних при виготовленні масла, повинно відповідати вимогам діючих нормативних документів, зазначених у технологічній документації на її виготовлення.
До участі у торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які зможуть постачати моторне масло в обсязі і в строки, необхідні замовнику. Для участі в електронних торгах, які відбудуться 4 грудня 2018 року, необхідно подати тендерні пропозиції, оформлені належним чином. Їх прийом закінчується 29 жовтня 2018 року.