

В Ужгороді триває капітальний ремонт вулиць
При влаштуванні щебеневої основи виконують наступні види робіт: ввезення та розподіл щебеню; ущільнення щебеневої основи самохідними котками з поливанням водою; ввезення та розподіл щебеню - клини і ущільнення самохідними котками з поливанням водою.
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради оголошує про проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro
Як стало відомо з оголошення, опублікованого по посиланню https://tendergid.ua/tender/1912122/, предметом закупівлі є капітальний ремонт вул. Гагаріна в м. Ужгород. Очікувана вартість робіт становить 36 008 821 гривень.
Передбачено фрезерування покриття з асфальтобетонної суміші методом холодного фрезерування фрезою "Wirtgen 1300 DC".
Конструкція дорожнього одягу: двошарове асфальтобетонне покриття (верхній шар з гарячого щільного, дрібнозернистого асфальтобетону, тип Б марки ШІ на бітумі БНД 60/90 товщиною 5,0 см, нижній шар з гарячого пористого, грубозернистого асфальтобетону, марки І в бітумі БНД 60/90 товщиною 3,0 см на ділянках, де проводиться розбирання асфальтобетону нижній шар 7,0 см). Щебенева основа на ділянках, де проводилася розбирання асфальтобетону для пристрою нової дождеприемной мережі водопроводу і середньою товщиною 10 см фракція 40/70 влаштована методом розклинення. Проїжджа частина від зелених зон відмежовується бордюром БР 100.30.15, який влаштовується на монолітному бетоні.
При влаштуванні щебеневої основи виконують наступні види робіт: ввезення та розподіл щебеню; ущільнення щебеневої основи самохідними котками з поливанням водою; ввезення та розподіл щебеню - клини і ущільнення самохідними котками з поливанням водою.
Улаштування щебеневої основи товщиною 15 см і розрівнювання щебеню виконують автогрейдером за 5-6 кругових проходів, після чого щебеневе підставу профілюють за 8-10 проходів, а потім розклинюють.
Для запобігання забруднення щебенева основа повинна бути щільна протягом доби.
Щебінь ущільнюють самохідними котками з гладкими вальками масою 10-12 т.
При влаштуванні грубозернистого асфальтобетонного покриття виконуються наступні роботи: чищення щебеневої основи від пилу і бруду; обробка підстави бітумом; пристрій і ущільнення грубозернистого асфальтобетону; обробка нижнього шару асфальтобетону бітумом; влаштування і ущільнення дрібнозернистого асфальтобетону; обробка поверхні покриття.
Пристрій асфальтобетону виконують асфальтоукладальником смугами. Довжину смуги встановлюють з таким розрахунком, щоб суміш до моменту укладення наступної смуги не встигла охолонути. Температура асфальтобетонної суміші при пристрої повинна бути не нижче 120 ° C
Висновок дрібнозернистого асфальтобетону (верхнього шару) проводять у тому жепорядке, що і при укладанні нижнього шару покриття.
Для забезпечення водовідведення передбачено влаштувати нову дождеприемную каналізаційну мережу з новими оглядовими колодязями з підключенням до існуючої каналізаційної мережі.
Висота оглядових колодязів різна - від 2,4 до 5,2 м. Шахта колодязя прийнята з готових ж / б блоків, які монтуються в монолітний бетон. Люк колодязя - важкий чавунний (С250) з замком. Ухил труб прийнятий 30 ‰. Двошарові гофровані труби «КОРСІС» Ø 400 укладаються на шар з піску товщ. 10 см з пристроєм захисного шару з піску товщ. З0 див. Кількість оглядових колодязів -18 шт
Також передбачено влаштувати скидання поверхневих вод з проїжджої частини в каналізаційну мережу, яка здійснюється через дощоприймальні колодязі в кількості 107 шт.
Проведення відкритих торгів та визначення підрядної організації заплановано на 8 липня 2019 року. Подати тендерні пропозиції, оформлені згідно з вимогами чинного законодавства, необхідно до 5 липня 2019 року.