Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

Замовникам

Експерти TenderGid надають повний комплекс послуг з супроводу процедур закупівель в Prozorro.
16 лютого 2016 року Президентом України Петром Порошенко був підписаний прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про державні закупівлі», яким передбачено новий підхід до здійснення закупівель для забезпечення потреб держави і територіальних громад на території України з 1 квітня 2016 і з 1 серпня 2016 року за допомогою електронних засобів системи Prozorro та електроних майданичиків .

У зв’язку з такими принциповими змінами у сфері торгів, з метою недопущення порушень при проведенні процедур по новому Закону, експерти TenderGid пропонують Замовникам залучитися інформаційною та методологічною підтримкою нашої компанії, яка спеціалізується на супроводженні державних закупівель.
Експерти TenderGid можуть запропонувати Вам наступні послуги:
 • Комплексне супроводження діяльності тендерного комітету з торгів.
Комплекс послуг з супроводу процедур електроних закупівель з моменту прийняття рішення про початок процедури до затвердження звіту, що включає підготовку протоколів за результатами засідань тендерного комітету, розроблення проекту річного плану, розроблення проекту тендерної документації торгів (за необхідності), забезпечення обов’язкового листування в межах процедури, оприлюднення необхідної інформації на порталі, виїзд експерта компанії за місцезнаходженням Замовника (умови виїзду оговорюються індивідуально в окремому порядку).
 
 • Абонентське обслуговування.
Щодня, з 9 00 до 18 00 години, експерти TenderGid готові надати кожному клієнтові кваліфіковану допомогу. Якщо Вам потрібна професійна, оперативна консультація щодо проведення електроних торгів, або виникли будь-які інші питання з сфери державних закупівель - наші експерти завжди готові на них відповісти.
 
 • Аудит проведених процедур закупівель. 
Як показує наша практика, велика частина порушень допущених Замовниками при проведенні процедур закупівель, виникає через неоднозначне розуміння законодавства у сфері державних закупівель.

Експерти TenderGid, керуючись напрацьованою практикою контролюючих органів при проведенні перевірок, з метою мінімізації можливих наслідків та попередження порушень в майбутньому, пропонують послугу аудиту проведених процедур закупівель.

За результатами аудиту здійснених закупівель експерти TenderGid виявлять, за наявності, допущені порушення законодавства у сфері державних закупівель чи формальні помилки та нададуть звіт щодо правомірності проведених процедур, а також рекомендації і практичні поради, що допоможе запобігти порушенням в майбутньому. 
 
 • Відстоювання інтересів замовників при подачі скарг.
Для захисту своїх прав та законних інтересів Закон надає Учаснику, право звертатись до органу оскарження – Антимонопольного комітету України чи суду. Однак, наявність поданої скарги чи позовної заяви не завжди свідчить про обґрунтованість вимог Учасника та наявність порушеного права останнього.

У зв’язку з чим, Замовник просто зобов’язаний, реагувати на безпідставні вимоги Учасника та надавати свої обґрунтовані доводи.

TenderGid – це колектив експертів, який в своїй роботі керується не лише законодавством у сфері державних закупівель, а й враховує останню практику щодо оскарження, що допоможе Вам відстояти Вашу позицію.

открыть

Дякуємо

Ваша заявка успішно відправлена

Укажіть ваші контактні дані у формі, і наші експерти зв'яжуться з Вами

Заява на проведення конкурсних торгів
>Назва організації:
>Контактна особа:
>Телефон / Факс:
>E-mail:

Відправити
 

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів