Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"zakupki.com.ua"
15.02.2019На реконструкцію Наталинського НВК Красноградського району Харківської області виділено 78,4 мільйона гривень
Проведення всіх необхідних заходів дозволить покращити надання послуг для населення в галузі шкільної освіти, сприятиме створенню оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для належного функціонування навчального закладу.
12.02.2019Вінницький НВК закупить комплексне харчування вихованців
Працівники, які будуть здійснювати харчування учнів, повинні мати медичні довідки у відповідності з вимогами чинного законодавства та відповідну кваліфікацію.
07.02.2019КП «Харківський дата центр» закупить послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Метою надання послуг є технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг»
06.02.2019"Кіровоградобленерго" закупить повірочну лабораторію для повірки трансформаторів струму і напруги
Повірочна лабораторія призначена для повірки в місці установки трансформаторів струму і напруги класу точності до 0,2 включно, згідно ГОСТ, ТУ, нормативної документації.
05.02.2019До кінця 2020 року в гідропарку міста Здолбунів будуть побудовані оглядові майданчики
Створення і розширення рекреаційних зон у місті Здолбунові здійснюється системно і планомірно вже протягом останніх десяти років у відповідності зі Стратегічним планом сталого розвитку міста
29.01.2019432 мільйони гривень потрібно на поточний середній ремонт автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 2 + 800 - км 21 + 120
Реалізація запланованих заходів сприятиме розвитку автомобільних доріг загального користування, як складової частини економіки району, поліпшення техніко-експлуатаційних показників дороги і безпеки руху, поліпшення соціального становища та рівня життя населення.
25.01.2019Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області шукає підрядника для виконання поточного дрібного ремонту автодороги Т-09-10 Бурштин-Калуш
Для поліпшення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки дорожнього руху автомобільна дорога потребує виконання робіт з будівництва та реконструкції окремих ділянок та капітального ремонту по всій протяжності.
24.01.2019Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Склифосовського закупить електроенергію на 2019 рік
Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, які забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем.
24.01.2019На проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці на ділянці км 43 633 - км 44 + 653 виділено 95 мільйонів гривень
У зв'язку зі значними транспортними навантаженнями дорожня мережа втрачає свої експлуатаційні якості і потребує виконання робіт з утримання і ремонту.
22.01.2019Золочівське міське виробниче житлово-комунальне підприємство закупить трактор з додатковим обладнанням
Для нормального функціонування комунального підприємства виникла необхідність покупки техніки, якої в даний час немає в наявності.
21.01.2019Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області закупить 250 вуличних світлодіодних світильників
Основною метою закупівлі світильників є зменшення витрат енергетичних ресурсів, що використовуються для обслуговування системи вуличного освітлення Сокаль, підвищення освітленості автомобільних доріг і тротуарів, зменшення витрат на обслуговування освітлення міста.
21.01.2019Державне підприємство "Мирноградуголь" закупить послуги з перевезень автомобільним
Підприємству потрібні послуги з перевезення вугілля, орієнтовна кількість якого становить 45 600,00 тонн.
18.01.20195,4 мільйона гривень виділено на облаштування гуртожитку сімейного типу для медперсоналу з числа ВПЛ в місті Дружківка
Для залучення лікарів і створення для них і їх сімей нормальних житлових умов необхідно виконати реконструкцію невикористаних приміщень п'ятого поверху будівлі під гуртожиток сімейного типу.
17.01.20192, 5 мільйона гривень виділено на реконструкцію очисних споруд по вул. Заріпова в смт. Затока, Білгород-Дністровського району, Одеської області
Задовільний технічний стан очисних споруд призведе до зменшення витрат на ремонтно-відновлювальні роботи, в цілому зменшить економічні та екологічні проблеми смт Затока.
16.01.2019Валківська районна ДЮСШ "Спорт для всіх" потребує реконструкції будівлі зали важкої атлетики
Мета проведення робіт - зменшити нераціональні витрати теплової енергії у Валківській районній дитячо-юнацькій спортивній школі «Спорт для всіх» за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій.
"zakupki.com.ua"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів