Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"zakupki.com.ua"
21.09.2018У Ковельському професійному ліцеї буде побудовано нове приміщення для огляду автомобілів
Безпосереднім результатом проведених заходів є завершення будівництва та створення навчально-практичного центру з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на базі Ковельського професійного ліцею.
20.09.2018Для опалення будівлі школи Первомайської школи в Донецькій області, Ясинуватському районі буде побудована модульна твердопаливна котельня
Мета, яку передбачає реалізація запланованих заходів - перехід навчального закладу з газового опалення на твердопаливні для економії бюджетних коштів на опаленні.
20.09.2018Вознесенська багатопрофільна лікарня закупить томограф вартістю 14 мільйонів гривень
Метою даної закупівлі є поліпшення якості діагностичного процесу при широкому спектрі гострих і хронічних захворювань.
17.09.2018Державна служба України з надзвичайних ситуацій закупить два вертольоти, вартістю 360 мільйонів гривень
Дані вертольоти, виходячи з досвіду тривалої експлуатації, зарекомендували себе надійними і ефективними повітряними судами, здатними виконувати завдання, покладені на Спеціальний авіаційний загін, як на території України, так і за її межами.
10.09.2018В селищі Ріпки, Чернігівської області, буде побудований полігон для твердих побутових відходів
Забезпечення регулярної санітарної очистки населених пунктів ради, а саме вивезення побутового сміття на санкціоноване сміттєзвалище, це не тільки вирішення питання благоустрою та естетичного вигляду території, а в першу чергу, врегулювання екологічного питання поводження з відходами, а також попередження епідеміологічних спалахів.
03.09.2018Луганська ОДА проводить послідовну політику щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів
Пріоритетним напрямком у життєдіяльності Луганської області є проведення послідовної політики щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів у бюджетній сфері.
31.08.2018У 2019 році В селі Тур'ї Ремети Перечинського району Львівської області відкриється ЦНАП
Головною метою будівництва об'єкта є створення умов, покращення доступності і якості надання адміністративних послуг для фізичних осіб та юридичних осіб, які будуть звертатися за отриманням адміністративних послуг.
29.08.2018Акимовські комунальники отримають 8 тракторів з навісним обладнанням
Придбання тракторів необхідно для забезпечення населення, підприємств і організацій якісними житлово-комунальними послугами і виконання робіт з благоустрою.
28.08.2018У селі Мамалига Новоселицького району Чернівецької області буде створено ЦНАП
Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним з основних завдань, які сьогодні мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування.
28.08.2018У Маріуполі тривають роботи по відновленню водопостачання у Приморському районі
Значний термін експлуатації водогону, без проведення капітальних ремонтів, призводить до високого рівня аварійності, що, в свою чергу, призводить до частих витоків води і, як наслідок, до значних фінансових витрат.
27.08.2018Державна служба України з надзвичайних ситуацій закупить захисний одяг для пожежників
Спеціальний захисний костюм (одяг для пожежного захисна) використовується як засіб індивідуального захисту людини під час гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт.
27.08.2018Більше 10 мільйонів гривень потрібно для будівництва очисних споруд каналізації в смт. Віньківці, Віньковецького району Хмельницької області
Метою проведення будівельних робіт є забезпечення очистки стічних вод для належного санітарного стану населеного пункту смт. Віньківці.
23.08.2018У місті Пологи, Запорізької області планується масштабна реконструкція футбольного поля стадіону
Реконструкція футбольного поля стадіону є необхідним для розвитку спортивної інфраструктури міста і розвитку здорового способу життя в першу чергу для дітей та молоді.
21.08.2018До кінця 2019 року планується повністю замінити вікна та двері у Коропської ЗОШ I-III ступенів ім. Т. Шевченка в смт Короп Чернігівської області
Капітальний ремонт приміщень із застосуванням енергозберігаючих технологій дозволить привести у задовільний санітарний та естетичний стан приміщення школи і значно зменшити енерговитрати на опалення школи.
21.08.201821 мільйон гривень потрібно для завершення заміни світильників вуличного освітлення м. в Дрогобичі Львівської області
Для забезпечення безпечного і безперешкодного пересування жителів у темний час доби і належного освітлення міста, а також з метою енергозбереження, необхідно провести заміну світильників вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій.
"zakupki.com.ua"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів