Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"prozorro"
21.09.2018У Ковельському професійному ліцеї буде побудовано нове приміщення для огляду автомобілів
Безпосереднім результатом проведених заходів є завершення будівництва та створення навчально-практичного центру з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на базі Ковельського професійного ліцею.
18.09.2018Для освітніх установ Іршавського району Закарпатської області буде закуплений природний газ
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, повинні відповідати технічним умовам і стандартам, передбаченим законодавством України, чинним на період поставки товару.
14.09.201840 мільйонів гривень виділено на будівництво загальноосвітньої школи в селі Рідківці, Новоселицького району, Чернівецької області
Метою будівництва школи є забезпечення надання освітніх послуг у відповідності з вимогами чинного законодавства дітям шкільного віку.
13.09.2018Заміна повітряного переходу газопроводу «Івацевичі –Долина» через р. Дністер обійдеться в 69 мільйонів гривень
Основною метою проведення робіт є заміна повітряного переходу газопроводу «Івацевичі –Долина» через р. Дністер на підводний будується методом горизонтально-спрямованого буріння.
12.09.2018Для Обласного госпіталю міста Святогірська буде закуплено томограф вартістю 25 мільйонів гривень
Метою даної закупівлі є поліпшення якості діагностичного процесу при широкому спектрі гострих і хронічних захворювань.
12.09.201814 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт вул. Першотравнева та Кременчуцького шосе в р. Олександрія
Основною метою є забезпечення задовільних умов руху автотранспорту та безпеки дорожнього руху, забезпечення належного утримання та експлуатації доріг, поліпшення стану дорожнього покриття доріг, раціональне використання і відтворення дорожнього покриття області.
11.09.2018Міжнародний аеропорт "Бориспіль" придбає природний газ на 25 мільйонів гривень
Мета використання природного газу: опалення будівель і гаряче водопостачання котельнями аеропорту «Бориспіль».
10.09.2018Для Тернополя буде закуплено 10 міських автобусів
Після придбання достатньої кількості автобусів управляти всім міським транспортом в Тернополі буде єдина комунальна транспортна компанія, а не приватні перевізники.
07.09.2018До кінця 2019 року планується завершити реконструкцію ЗОШ I-II ступеня в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області
Проведення реконструкції приміщення спрямована на поліпшення умов навчання учасників навчального процесу, а саме вчителів і учнів та на вирішення такої проблеми як проблеми енергозбереження в цій школі.
07.09.2018Понад 116 мільйонів гривень потрібно для проведення поточного ремонту автомобільної дороги Свалява - Довгий - Липча км 41 + 422 - км 55 + 256 Закарпатської області
Основною метою даної закупівлі є проведення робіт з реконструкції каналізаційних споруд і прокладки відвідного напірного колектора очищених стічних вод у спорудження дренажної майданчики, що забезпечить очистку та водовідведення стічних вод та поліпшення умов проживання.
04.09.2018У селищі Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області триває ремонт вулиць
Невідповідність між вимогами до доріг та їх фактичним станом поступово наростає, особливо в умовах значної нестачі коштів, що виділяються на утримання і ремонт доріг.
03.09.2018Пенсійний фонд України закупить програмно-апаратний комплекс міжмережевий захисту вартістю 14, 2 мільйона гривень
Предмет закупівлі повинен бути включений в систему мережевого інформаційного захисту в середовищі промислової експлуатації замовника, тим самим визначаються вимоги щодо сумісності компонентів, які впроваджуються, між собою і з існуючою інформаційною інфраструктурою.
31.08.2018У 2019 році В селі Тур'ї Ремети Перечинського району Львівської області відкриється ЦНАП
Головною метою будівництва об'єкта є створення умов, покращення доступності і якості надання адміністративних послуг для фізичних осіб та юридичних осіб, які будуть звертатися за отриманням адміністративних послуг.
31.08.20188,7 мільйона гривень виділено на реконструкцію шатрового даху та утеплення стін фасаду ЗОШ № 3 р. Трускавець Львівської області
Санація будівлі школи дозволить економити кошти громади і направляти їх на інші важливі соціальні проекти, а також зменшення використання енергоносіїв поліпшить екологію в місті через зменшення викидів СО2.
30.08.2018Ремонт Жовтневої амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 в с. Шахово Добропільського району Донецької області закінчиться до кінця 2018 року
Метою проведення робіт є створення умов для надання якісної медичної допомоги первинного рівня населення общини і поліпшення умов праці медичного персоналу, забезпечення якісного, оперативного та доступного медичного обслуговування.
"prozorro"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів