Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"учать в тендері"
14.09.201840 мільйонів гривень виділено на будівництво загальноосвітньої школи в селі Рідківці, Новоселицького району, Чернівецької області
Метою будівництва школи є забезпечення надання освітніх послуг у відповідності з вимогами чинного законодавства дітям шкільного віку.
13.09.2018Переливна дамба Смілянського водосховища на р. Тясмин потребує термінового капітального ремонту
Виконання запланованих заходів забезпечить захист території від затоплення і підтоплення, поліпшить умови формування та пропуску паводків і повеней.
13.09.2018Заміна повітряного переходу газопроводу «Івацевичі –Долина» через р. Дністер обійдеться в 69 мільйонів гривень
Основною метою проведення робіт є заміна повітряного переходу газопроводу «Івацевичі –Долина» через р. Дністер на підводний будується методом горизонтально-спрямованого буріння.
11.09.2018Міжнародний аеропорт "Бориспіль" придбає природний газ на 25 мільйонів гривень
Мета використання природного газу: опалення будівель і гаряче водопостачання котельнями аеропорту «Бориспіль».
11.09.20184,6 мільйона гривень потрібно для будівництва водопроводу в селі Лалово Мукачівського району Закарпатської області
Головною метою проведення відкритих торгів Prozorro є визначення підрядника і будівництво водопроводу в с. Лалово Мукачівського району.
10.09.2018Для Тернополя буде закуплено 10 міських автобусів
Після придбання достатньої кількості автобусів управляти всім міським транспортом в Тернополі буде єдина комунальна транспортна компанія, а не приватні перевізники.
10.09.2018В селищі Ріпки, Чернігівської області, буде побудований полігон для твердих побутових відходів
Забезпечення регулярної санітарної очистки населених пунктів ради, а саме вивезення побутового сміття на санкціоноване сміттєзвалище, це не тільки вирішення питання благоустрою та естетичного вигляду території, а в першу чергу, врегулювання екологічного питання поводження з відходами, а також попередження епідеміологічних спалахів.
07.09.2018Понад 116 мільйонів гривень потрібно для проведення поточного ремонту автомобільної дороги Свалява - Довгий - Липча км 41 + 422 - км 55 + 256 Закарпатської області
Основною метою даної закупівлі є проведення робіт з реконструкції каналізаційних споруд і прокладки відвідного напірного колектора очищених стічних вод у спорудження дренажної майданчики, що забезпечить очистку та водовідведення стічних вод та поліпшення умов проживання.
06.09.2018Ремонт каналізаційної системи в селищі Нижні Сірогози Херсонської області завершиться до кінця 2018 року
Основною метою даної закупівлі є проведення робіт з реконструкції каналізаційних споруд і прокладки відвідного напірного колектора очищених стічних вод у спорудження дренажної майданчики, що забезпечить очистку та водовідведення стічних вод та поліпшення умов проживання.
05.09.2018В Олександрії триває поточний ремонт вулиць
Проведення своєчасного поточного ремонту доріг забезпечить розвиток мережі автомобільних доріг, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану та підвищення безпеки дорожнього руху.
03.09.2018Пенсійний фонд України закупить програмно-апаратний комплекс міжмережевий захисту вартістю 14, 2 мільйона гривень
Предмет закупівлі повинен бути включений в систему мережевого інформаційного захисту в середовищі промислової експлуатації замовника, тим самим визначаються вимоги щодо сумісності компонентів, які впроваджуються, між собою і з існуючою інформаційною інфраструктурою.
03.09.2018Луганська ОДА проводить послідовну політику щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів
Пріоритетним напрямком у життєдіяльності Луганської області є проведення послідовної політики щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів у бюджетній сфері.
31.08.2018У 2019 році В селі Тур'ї Ремети Перечинського району Львівської області відкриється ЦНАП
Головною метою будівництва об'єкта є створення умов, покращення доступності і якості надання адміністративних послуг для фізичних осіб та юридичних осіб, які будуть звертатися за отриманням адміністративних послуг.
30.08.2018Ремонт Жовтневої амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 в с. Шахово Добропільського району Донецької області закінчиться до кінця 2018 року
Метою проведення робіт є створення умов для надання якісної медичної допомоги первинного рівня населення общини і поліпшення умов праці медичного персоналу, забезпечення якісного, оперативного та доступного медичного обслуговування.
28.08.2018У селі Мамалига Новоселицького району Чернівецької області буде створено ЦНАП
Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним з основних завдань, які сьогодні мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування.
"учать в тендері"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів