Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"учать в тендері"
20.02.2019В м. Берегово, Закарпатської області проводиться ремонт тротуарів вул. Б. Хмельницького
Капітальний ремонт забезпечить поліпшення рівня благоустрою, побуту населення, комфортного переміщення жителів, розвитку туризму, ефективного використання інноваційних методів розвитку та надання послуг населенню.
18.02.2019Вінницький НВК закупить послуги з комплексного харчування вихованців на 2019 рік
Харчування учнів буде проводитися за місцем навчання безпосередньо в навчальному закладі, у дні, коли проводиться навчання.
18.02.2019В Івано-Франківську триває капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжок навколо міського озера
В перспективі планується встановити освітлення повністю в декоративному виконанні, яке покращить видимість в темний час доби, підвищить безпеку і стане однією з прикрас вечірнього озера.
12.02.2019Вінницький НВК закупить комплексне харчування вихованців
Працівники, які будуть здійснювати харчування учнів, повинні мати медичні довідки у відповідності з вимогами чинного законодавства та відповідну кваліфікацію.
08.02.2019Для підрахунку інтенсивності дорожнього руху в місті Дніпро КП «Дніпродорсервіс» закупить тепловізійні детектори транспорту
Кращі результати дають тепловізійні детектори, які на відміну від відеодетектор здатні діяти в туман і темний час доби.
06.02.2019У місті Баранівка Житомирської області планується побудувати Прозорий офіс
Основним завданням є підвищення кваліфікації, підприємливості та загального рівня освіти жителів громади для можливості їх самозайнятості, що сприятиме соціально-економічному розвитку суспільства.
06.02.2019"Кіровоградобленерго" закупить повірочну лабораторію для повірки трансформаторів струму і напруги
Повірочна лабораторія призначена для повірки в місці установки трансформаторів струму і напруги класу точності до 0,2 включно, згідно ГОСТ, ТУ, нормативної документації.
05.02.2019До кінця 2020 року в гідропарку міста Здолбунів будуть побудовані оглядові майданчики
Створення і розширення рекреаційних зон у місті Здолбунові здійснюється системно і планомірно вже протягом останніх десяти років у відповідності зі Стратегічним планом сталого розвитку міста
05.02.2019У місті Славутич, Київської області, планується провести термомодернізацію ЗОШ № 1
Проект передбачає заміну застарілих дерев'яних віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові з склопакетами, які мають високі показники енергоефективності.
04.02.2019Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради закупить послуги з ліквідації стихійних звалищ
Право на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище - це закріплена законодавством і забезпечувана державою можливість особи проживати в середовищі, яка не завдає шкоди здоров'ю.
01.02.2019Державне авіаційне підприємство «Україна» закупить авіаційне паливо
Підприємство здійснює комерційну діяльність з метою забезпечення потреб населення у повітряних перевезеннях на внутрішніх і міжнародних авіалініях з гарантованим рівнем безпеки і якості обслуговування.
30.01.2019У місті Тячів Закарпатської області, планується провести термомодернізацію дитячого садка № 5
Реалізація запланованих заходів призведе до зменшення рівня нераціональних втрат теплової енергії, підвищення температурного режиму у дошкільному закладі й зменшення обсягів витрат бюджетних коштів за спожиті енергоносії.
29.01.2019Більше 40 мільйонів гривень потрібно на проведення капітального ремонту Палацу культури в місті Лозова
Мета проведення робіт: збереження комплексу Лозівського міського Палацу культури (будівлі та прилеглої території), як архітектурно-культурної спадщини міста. Виховання у молоді патріотичних і культурних цінностей.
29.01.2019432 мільйони гривень потрібно на поточний середній ремонт автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 2 + 800 - км 21 + 120
Реалізація запланованих заходів сприятиме розвитку автомобільних доріг загального користування, як складової частини економіки району, поліпшення техніко-експлуатаційних показників дороги і безпеки руху, поліпшення соціального становища та рівня життя населення.
28.01.2019КП «Комунальник» міста Маріуполя закупить 1 300 пластикових контейнерів для збору твердих побутових відходів
Закупівля контейнерів дасть економічну вигоду, а саме: зменшення видатків місцевого бюджету на ліквідацію стихійних звалищ; зменшення витрат на вивезення і захоронення відходів; збільшення споживачів послуг по збору відходів.
"учать в тендері"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів