Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"тендерні закупівлі"
18.02.2019Вінницький НВК закупить послуги з комплексного харчування вихованців на 2019 рік
Харчування учнів буде проводитися за місцем навчання безпосередньо в навчальному закладі, у дні, коли проводиться навчання.
18.02.2019В Івано-Франківську триває капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжок навколо міського озера
В перспективі планується встановити освітлення повністю в декоративному виконанні, яке покращить видимість в темний час доби, підвищить безпеку і стане однією з прикрас вечірнього озера.
15.02.2019Понад 30 мільйонів гривень виділено на реконструкцію вулиць нового кварталу забудови в с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області
Через стан існуючих доріг сповільнюється приїзд до місця призначення автомобілів швидкої допомоги, автомобілів пожежної служби, поліції і інших необхідних соціальних служб.
14.02.2019У місті Балта Одеської області, буде побудований спортивний зал ДЮСШ
В результаті реалізації запланованих заходів громада отримає сучасний спортивний зал, де діти, підлітки та дорослі жителі міста систематично, незалежно від пори року, зможуть займатися фізичною культурою і різними видами спорту.
12.02.2019Департамент інфраструктури Харківської міськради закупить роботи з реконструкції організації дорожнього руху
Роботи будуть проводитися в обмежених умовах, на забудованій території міста за чинним вулицях з організованим дорожнім рухом у двох протилежних напрямках, які мають розгалужену транспортну мережу.
08.02.2019Подгородненский міська рада Дніпровського району Дніпропетровської області закупить сміттєвоз з заднім завантаженням
Придбання нового сміттєвоза дозволить поліпшити ряд економічних показників роботи комунальних підприємств.
08.02.2019Для підрахунку інтенсивності дорожнього руху в місті Дніпро КП «Дніпродорсервіс» закупить тепловізійні детектори транспорту
Кращі результати дають тепловізійні детектори, які на відміну від відеодетектор здатні діяти в туман і темний час доби.
07.02.2019КП «Харківський дата центр» закупить послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Метою надання послуг є технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг»
06.02.2019У місті Баранівка Житомирської області планується побудувати Прозорий офіс
Основним завданням є підвищення кваліфікації, підприємливості та загального рівня освіти жителів громади для можливості їх самозайнятості, що сприятиме соціально-економічному розвитку суспільства.
05.02.2019У місті Славутич, Київської області, планується провести термомодернізацію ЗОШ № 1
Проект передбачає заміну застарілих дерев'яних віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові з склопакетами, які мають високі показники енергоефективності.
04.02.2019Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради закупить послуги з ліквідації стихійних звалищ
Право на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище - це закріплена законодавством і забезпечувана державою можливість особи проживати в середовищі, яка не завдає шкоди здоров'ю.
04.02.2019У селі Дачне Ківерцівського району Волинської області буде збудовано новий дитячий садок
Метою будівельних робіт є забезпечення села Дачне дошкільним навчальним закладом, збільшення кількості вільних місць у дошкільних навчальних закладах Прилуцької сільської ради Ківерцівського району.
31.01.2019Капітальний ремонт дитячого садка в селі Кульчиці Самбірського району Львівської області обійдеться в 6 мільйонів гривень
Відновлення роботи дитячого садка - найважливіше завдання соціально - економічного розвитку сільської громади.
30.01.2019У місті Яворів Львівської області триває ремонт вулиць
Метою проведення капітального ремонту є поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
30.01.2019У місті Тячів Закарпатської області, планується провести термомодернізацію дитячого садка № 5
Реалізація запланованих заходів призведе до зменшення рівня нераціональних втрат теплової енергії, підвищення температурного режиму у дошкільному закладі й зменшення обсягів витрат бюджетних коштів за спожиті енергоносії.
"тендерні закупівлі"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів