Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"тендерна документація"
20.02.20193,8 мільйона гривень виділено на будівництво футбольного поля в с. Вільхівці Тячівського району
За останні два роки Ольховецкой ВІД вдалося значно покращити і відновити стадіон у с. Вільхівка, але для проведення масових спортивних змагань і культурних заходів потрібно побудувати сучасне футбольне поле.
18.02.2019Вінницький НВК закупить послуги з комплексного харчування вихованців на 2019 рік
Харчування учнів буде проводитися за місцем навчання безпосередньо в навчальному закладі, у дні, коли проводиться навчання.
15.02.2019Понад 30 мільйонів гривень виділено на реконструкцію вулиць нового кварталу забудови в с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області
Через стан існуючих доріг сповільнюється приїзд до місця призначення автомобілів швидкої допомоги, автомобілів пожежної служби, поліції і інших необхідних соціальних служб.
13.02.2019Комунальне підприємство "Жилсервіс-2" закупить послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів р. Дніпро
Відсутність належних умов для збирання та вивезення твердих побутових відходів створює передумови для забруднення території, порушення благоустрою, яке не тільки негативно впливає на навколишнє середовище.
13.02.2019У місті Іршава Закарпатської області, триває ремонт вулиць
Актуальність проведення робіт - створення умов проїзду автомобільного транспорту, безпеки проходження пішоходів по центральним вулицям міста Іршава, а також своєчасного під'їзду швидкої допомоги та пожежно-рятувальних автомобілів до населення.
12.02.2019Департамент інфраструктури Харківської міськради закупить роботи з реконструкції організації дорожнього руху
Роботи будуть проводитися в обмежених умовах, на забудованій території міста за чинним вулицях з організованим дорожнім рухом у двох протилежних напрямках, які мають розгалужену транспортну мережу.
12.02.2019Вінницький НВК закупить комплексне харчування вихованців
Працівники, які будуть здійснювати харчування учнів, повинні мати медичні довідки у відповідності з вимогами чинного законодавства та відповідну кваліфікацію.
07.02.2019КП «Харківський дата центр» закупить послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Метою надання послуг є технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг»
05.02.2019У місті Славутич, Київської області, планується провести термомодернізацію ЗОШ № 1
Проект передбачає заміну застарілих дерев'яних віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові з склопакетами, які мають високі показники енергоефективності.
04.02.2019Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради закупить послуги з ліквідації стихійних звалищ
Право на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище - це закріплена законодавством і забезпечувана державою можливість особи проживати в середовищі, яка не завдає шкоди здоров'ю.
31.01.2019115 мільйонів гривень виділено на будівництво нової школи в селі Стобиховка, Камінь-Каширського району Волинської області
Проведення будівництва нової школи спрямоване на забезпечення підвищення якості та рівного доступу до загальної середньої освіти сільського населення.
25.01.2019Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області шукає підрядника для виконання поточного дрібного ремонту автодороги Т-09-10 Бурштин-Калуш
Для поліпшення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки дорожнього руху автомобільна дорога потребує виконання робіт з будівництва та реконструкції окремих ділянок та капітального ремонту по всій протяжності.
24.01.2019Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Склифосовського закупить електроенергію на 2019 рік
Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, які забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем.
22.01.2019Капітальний ремонт спортивного залу Дусинской ЗОШ I-III ступенів Свалявського району завершиться в 2020 році
У відповідності з вимогами навчально-виховного процесу та з метою створення безпечних умов, щоб уникнути надзвичайних аварійних ситуацій, травматизму у дітей, необхідно здійснити капітальний ремонт спортивного залу Дусинской загальноосвітньої школи I-III ступенів.
17.01.2019Вінницька обласна клінічна лікарня ім. Н. І. Пирогова закупить електроенергію на 2019 рік
Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, що можуть бути понесені в ході виконання договору про закупівлю.
"тендерна документація"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів