Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"тендерна гарантія"
18.02.2019В Івано-Франківську триває капітальний ремонт пішохідної зони з влаштуванням велодоріжок навколо міського озера
В перспективі планується встановити освітлення повністю в декоративному виконанні, яке покращить видимість в темний час доби, підвищить безпеку і стане однією з прикрас вечірнього озера.
15.02.2019На реконструкцію Наталинського НВК Красноградського району Харківської області виділено 78,4 мільйона гривень
Проведення всіх необхідних заходів дозволить покращити надання послуг для населення в галузі шкільної освіти, сприятиме створенню оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для належного функціонування навчального закладу.
14.02.201924,3 мільйона гривень потрібно на реконструкцію колектора очищення стічних вод р. Українка Обухівського району Київської області
Мета будівництва: вирішення питання подальшої експлуатації аварійної ділянки міської скидного колектора, забезпечення надійності роботи системи водовідведення та недопущення забруднення навколишнього середовища.
12.02.2019Департамент інфраструктури Харківської міськради закупить роботи з реконструкції організації дорожнього руху
Роботи будуть проводитися в обмежених умовах, на забудованій території міста за чинним вулицях з організованим дорожнім рухом у двох протилежних напрямках, які мають розгалужену транспортну мережу.
11.02.2019До кінця 2019 року планується закінчити термомодернізацію ЗОШ I-III ступенів у селі Руське Поле Тячівського району Закарпатської області
Основна проблема полягає в тому, що сучасний стан вікон, дверей будівлі школи є незадовільним, характеризується зносом вікон і дверей, відсутністю герметичного скління.
05.02.2019До кінця 2020 року в гідропарку міста Здолбунів будуть побудовані оглядові майданчики
Створення і розширення рекреаційних зон у місті Здолбунові здійснюється системно і планомірно вже протягом останніх десяти років у відповідності зі Стратегічним планом сталого розвитку міста
01.02.2019Державне авіаційне підприємство «Україна» закупить авіаційне паливо
Підприємство здійснює комерційну діяльність з метою забезпечення потреб населення у повітряних перевезеннях на внутрішніх і міжнародних авіалініях з гарантованим рівнем безпеки і якості обслуговування.
31.01.2019Капітальний ремонт дитячого садка в селі Кульчиці Самбірського району Львівської області обійдеться в 6 мільйонів гривень
Відновлення роботи дитячого садка - найважливіше завдання соціально - економічного розвитку сільської громади.
31.01.2019115 мільйонів гривень виділено на будівництво нової школи в селі Стобиховка, Камінь-Каширського району Волинської області
Проведення будівництва нової школи спрямоване на забезпечення підвищення якості та рівного доступу до загальної середньої освіти сільського населення.
29.01.2019Більше 40 мільйонів гривень потрібно на проведення капітального ремонту Палацу культури в місті Лозова
Мета проведення робіт: збереження комплексу Лозівського міського Палацу культури (будівлі та прилеглої території), як архітектурно-культурної спадщини міста. Виховання у молоді патріотичних і культурних цінностей.
28.01.2019В смт. Східниця Львівської області будуть побудовані очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод
Проведення каналізування призведе до поліпшення санітарно - епідеміологічної та екологічної ситуації, збільшить кількість відпочиваючих і гостей, а також потенційних інвесторів селища, підвищить рівень добробуту населення.
23.01.2019В смт. Новопокровка Чугуївського району Харківської області буде побудовано сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс
У разі реалізації запланованих робіт буде побудований спортивний комплекс на території селищної ради в межах населеного пункту, який включає в себе футбольне поле, бігові доріжки, волейбольний, баскетбольний майданчики.
22.01.2019Капітальний ремонт спортивного залу Дусинской ЗОШ I-III ступенів Свалявського району завершиться в 2020 році
У відповідності з вимогами навчально-виховного процесу та з метою створення безпечних умов, щоб уникнути надзвичайних аварійних ситуацій, травматизму у дітей, необхідно здійснити капітальний ремонт спортивного залу Дусинской загальноосвітньої школи I-III ступенів.
08.01.2019Відділ освіти Васильківської міської ради закупить кейтринговые послуги
Метою є забезпечення шкільного харчування учнів 1-4 класів відповідно до норм і правил харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах.
08.01.2019Впровадження інформаційних систем управління в роботу поліклінічного відділення Чернігівської міськлікарні обійдеться в 4,5 мільйона гривень
Впровадження інформаційних систем управління - дасть можливість підвищити ефективність роботи реєстратури поліклініки, скоротить час пацієнтів на очікування прийому, спростить ведення документації.
"тендерна гарантія"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів