Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"
18.12.2018На Сумщині іде до завершення реконструкція мостового переходу на автодорозі Н-12 Суми-Полтава км 70+838
Автодорога М-12 є автомобільним шляхом національного значення, що проходять по території Сумської та Полтавської областей, який з'єднує між собою міста Суми та Полтава.
17.12.2018На завершення комплексної термосанації будівлі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень
Проблемою школи є низька оснащеність комп'ютерною технікою, лабораторним обладнанням, відсутність достатньої кількості тренажерів, меблів, які регулюються по висоті, відсутність обладнання для їдальні.
11.12.2018Для шкіл і дитячих садів Берегівського району, Закарпатської області буде закуплений природний газ
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати технічним умовам і стандартам, передбаченим законодавством України, чинним на період поставки товару.
10.12.2018Відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію
Для забезпечення електроенергією відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію в кількості 2900000 кіловат-годин шляхом проведення європейських торгів.
30.11.2018У селі Іванівка Чернігівського району Чернігівської області буде побудований новий ЦНАП
Однією з нагальних проблем Іванівської сільської ради є відсутність необхідних умов для надання якісних адміністративних послуг громадянам.
29.11.2018КП "Черновцыспецкомунтранс" закупить послуги підприємства з перевезення безпечних відходів
Сміттєвози постачальника послуг повинні бути обладнані GPS-трекерами з можливістю виведення інформації на комп'ютер замовника. При наданні послуг повинні бути застосовані заходи щодо захисту навколишнього середовища.
23.11.2018Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги закупить ультразвукову діагностичну систему
Актуальність закупівлі полягає в необхідності забезпечення умов для якісного сучасного медичного обслуговування жителів селища Велика Михайлівка та Великомихайлівського району.
19.11.2018На зимове утримання вулиць міста Миколаєва виділено 12 мільйонів гривень
Очищення і обробка виконується у відповідності з переліками посипання і очищення доріг вулиць р. Миколаєва.
15.11.2018На утримання автодоріг міста Кривий Ріг в 2019 році виділено 55 мільйонів гривень
Послуги з утримання автошляхів міста надаються з використанням матеріалу учасника.
12.11.2018На облаштування дитячої поліклініки в місті Лозова, Харківської області, виділено 8 мільйонів гривень
Найбільш зручним місцем для розташування дитячої поліклініки, яка буде обслуговувати дитяче населення міста є поліклініка Лозівської міської лікарні, через доцільність зосередження медичних спеціалістів та медичних служб в одному місці.
31.10.2018Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міськради впроваджує технології для зниження рівня забруднення атмосферного повітря
Підрядник повинен здійснити демонтажні, будівельно-монтажні роботи, постачання, підготовку місця для розміщення ІТП, встановлення, підключення, перевірка, тестування, пусконалагоджувальні роботи і введення в експлуатацію обладнання у відповідності з обсягом поставок.
29.10.2018На завершення капітального ремонту будинку культури в смт Нововасилівка, Приазовського району Запорізької області виділено 2 мільйони гривень
Проведення капітального ремонту спрямоване на створення умов для культурного дозвілля жителів смт Нововасилівка, відвідують Нововасилевский будинок культури та беруть участь у програмах культурного розвитку.
18.10.2018Будівля лікарні Жовтневої амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 в с. Шахово, Добропільського району, Донецької області, потребує капітального ремонту
Організація надання первинної медичної допомоги є одним з головних завдань органів місцевого самоврядування та державної влади.
04.10.2018Для населення Великоновосілківського району Донецької області буде закуплено мобільний офіс
Мета: допомогти людям отримати необхідні роз'яснення та консультації з актуальних для них питань. Сприяння у вирішенні конкретних проблем населення.
02.10.2018Влада міста Каховки працюють над створенням належних умов навчання і виховання дітей в дитсадках
Так як всі заклади побудовані в радянський час, для ефективного використання та енергозбереження, вони потребують термомодернізації.
"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

16318

67367

1590786

Розсилка тендерів