Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"
21.09.2018У Ковельському професійному ліцеї буде побудовано нове приміщення для огляду автомобілів
Безпосереднім результатом проведених заходів є завершення будівництва та створення навчально-практичного центру з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на базі Ковельського професійного ліцею.
20.09.2018Вознесенська багатопрофільна лікарня закупить томограф вартістю 14 мільйонів гривень
Метою даної закупівлі є поліпшення якості діагностичного процесу при широкому спектрі гострих і хронічних захворювань.
17.09.2018Державна служба України з надзвичайних ситуацій закупить два вертольоти, вартістю 360 мільйонів гривень
Дані вертольоти, виходячи з досвіду тривалої експлуатації, зарекомендували себе надійними і ефективними повітряними судами, здатними виконувати завдання, покладені на Спеціальний авіаційний загін, як на території України, так і за її межами.
10.09.2018В селищі Ріпки, Чернігівської області, буде побудований полігон для твердих побутових відходів
Забезпечення регулярної санітарної очистки населених пунктів ради, а саме вивезення побутового сміття на санкціоноване сміттєзвалище, це не тільки вирішення питання благоустрою та естетичного вигляду території, а в першу чергу, врегулювання екологічного питання поводження з відходами, а також попередження епідеміологічних спалахів.
29.08.2018Акимовські комунальники отримають 8 тракторів з навісним обладнанням
Придбання тракторів необхідно для забезпечення населення, підприємств і організацій якісними житлово-комунальними послугами і виконання робіт з благоустрою.
27.08.2018Державна служба України з надзвичайних ситуацій закупить захисний одяг для пожежників
Спеціальний захисний костюм (одяг для пожежного захисна) використовується як засіб індивідуального захисту людини під час гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт.
27.08.2018Більше 10 мільйонів гривень потрібно для будівництва очисних споруд каналізації в смт. Віньківці, Віньковецького району Хмельницької області
Метою проведення будівельних робіт є забезпечення очистки стічних вод для належного санітарного стану населеного пункту смт. Віньківці.
23.08.2018У місті Пологи, Запорізької області планується масштабна реконструкція футбольного поля стадіону
Реконструкція футбольного поля стадіону є необхідним для розвитку спортивної інфраструктури міста і розвитку здорового способу життя в першу чергу для дітей та молоді.
21.08.201821 мільйон гривень потрібно для завершення заміни світильників вуличного освітлення м. в Дрогобичі Львівської області
Для забезпечення безпечного і безперешкодного пересування жителів у темний час доби і належного освітлення міста, а також з метою енергозбереження, необхідно провести заміну світильників вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій.
15.08.2018До кінця 2018 року в місті Червоноград, Львівської області, буде відремонтована вулиця Сокальська
Передбачений поточний ремонт вулиці, який передбачає розширення дороги, пристрій зелених насаджень, влаштування ФЕМ, що дозволить знизити аварійність, зменшити експлуатаційні витрати, захистити прилеглі території від забруднення.
15.08.201812 мільйонів гривень потрібно для добудови Тернівської ЗОШ I-III ступенів у селі Терново Тячівського району Закарпатської області
В новій школі умови навчання будуть значно кращими. Буде ліквідовано навчання у дві зміни, створені необхідні умови для занять спортом, профорієнтації та трудового навчання.
14.08.2018У 2020 році в місті Глиняни Золочівського району Львівської області відкриється ЦНАП
Одним з найважливіших результатів облаштування центру адміністративних послуг буде задоволення гуманітарних і соціальних потреб, та наближення адміністративних послуг до споживача.
13.08.2018Кінотеатр «Літній» в місті Новгород-Сіверський Чернігівської області переобладнали під спортивний зал
Спортивний зал дитячо-юнацької спортивної школи в місті перевантажений і не може забезпечити якісного розвитку фізичної культури і спорту для дітей та молоді, тому є нагальна необхідність провести реконструкцію існуючого приміщення кінотеатру «Літній» під спортивний зал.
10.08.2018У Лисичанську продовжують змінювати Белогоровский водовід
Метою реконструкції двох Белогоровских магістральних водоводів є забезпечення безперебійної подачі води населенню та підприємствам, а також зменшення втрат питної води при її транспортуванні від насосної станції «Белогоровская» до насосної станції «Лисичанська».
07.08.2018Капітальний ремонт Центру культури та дозвілля села Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області обійдеться в 15,5 мільйона гривень
Очікуваний результат - осучаснення методики навчання, створення нових форм розвитку творчого потенціалу дітей та молоді громади.
"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів