Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"
15.02.2019На реконструкцію Наталинського НВК Красноградського району Харківської області виділено 78,4 мільйона гривень
Проведення всіх необхідних заходів дозволить покращити надання послуг для населення в галузі шкільної освіти, сприятиме створенню оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для належного функціонування навчального закладу.
18.01.20195,4 мільйона гривень виділено на облаштування гуртожитку сімейного типу для медперсоналу з числа ВПЛ в місті Дружківка
Для залучення лікарів і створення для них і їх сімей нормальних житлових умов необхідно виконати реконструкцію невикористаних приміщень п'ятого поверху будівлі під гуртожиток сімейного типу.
03.01.2019Військової частини А2772 потрібно навчально-тренувальний комплекс спеціального призначення для підготовки снайперів
Комплекс повинен являти собою утеплену металеву конструкцію, яка встановлюється на гвинтових палях, має двоскатний дах і відповідає плану замовника.
19.12.201812,4 мільйона гривень виділено на послуги з прибирання і подметанию вулиць міста Чорноморська протягом 2019 року
Мета проведення торгів - вибір виконавців на конкурентній основі на виконання послуг з щоденного утримання доріг, доріжок безпеки, узбіч, пустирів, місць загального користування.
18.12.2018На Сумщині іде до завершення реконструкція мостового переходу на автодорозі Н-12 Суми-Полтава км 70+838
Автодорога М-12 є автомобільним шляхом національного значення, що проходять по території Сумської та Полтавської областей, який з'єднує між собою міста Суми та Полтава.
17.12.2018На завершення комплексної термосанації будівлі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень
Проблемою школи є низька оснащеність комп'ютерною технікою, лабораторним обладнанням, відсутність достатньої кількості тренажерів, меблів, які регулюються по висоті, відсутність обладнання для їдальні.
11.12.2018Для шкіл і дитячих садів Берегівського району, Закарпатської області буде закуплений природний газ
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати технічним умовам і стандартам, передбаченим законодавством України, чинним на період поставки товару.
10.12.2018Відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію
Для забезпечення електроенергією відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію в кількості 2900000 кіловат-годин шляхом проведення європейських торгів.
30.11.2018У селі Іванівка Чернігівського району Чернігівської області буде побудований новий ЦНАП
Однією з нагальних проблем Іванівської сільської ради є відсутність необхідних умов для надання якісних адміністративних послуг громадянам.
29.11.2018КП "Черновцыспецкомунтранс" закупить послуги підприємства з перевезення безпечних відходів
Сміттєвози постачальника послуг повинні бути обладнані GPS-трекерами з можливістю виведення інформації на комп'ютер замовника. При наданні послуг повинні бути застосовані заходи щодо захисту навколишнього середовища.
23.11.2018Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги закупить ультразвукову діагностичну систему
Актуальність закупівлі полягає в необхідності забезпечення умов для якісного сучасного медичного обслуговування жителів селища Велика Михайлівка та Великомихайлівського району.
19.11.2018На зимове утримання вулиць міста Миколаєва виділено 12 мільйонів гривень
Очищення і обробка виконується у відповідності з переліками посипання і очищення доріг вулиць р. Миколаєва.
15.11.2018На утримання автодоріг міста Кривий Ріг в 2019 році виділено 55 мільйонів гривень
Послуги з утримання автошляхів міста надаються з використанням матеріалу учасника.
12.11.2018На облаштування дитячої поліклініки в місті Лозова, Харківської області, виділено 8 мільйонів гривень
Найбільш зручним місцем для розташування дитячої поліклініки, яка буде обслуговувати дитяче населення міста є поліклініка Лозівської міської лікарні, через доцільність зосередження медичних спеціалістів та медичних служб в одному місці.
31.10.2018Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міськради впроваджує технології для зниження рівня забруднення атмосферного повітря
Підрядник повинен здійснити демонтажні, будівельно-монтажні роботи, постачання, підготовку місця для розміщення ІТП, встановлення, підключення, перевірка, тестування, пусконалагоджувальні роботи і введення в експлуатацію обладнання у відповідності з обсягом поставок.
"електронний торговельний майданчик zakupki.com.ua"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів