Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"електронна банківська гарантія"
20.02.20193,8 мільйона гривень виділено на будівництво футбольного поля в с. Вільхівці Тячівського району
За останні два роки Ольховецкой ВІД вдалося значно покращити і відновити стадіон у с. Вільхівка, але для проведення масових спортивних змагань і культурних заходів потрібно побудувати сучасне футбольне поле.
14.02.201924,3 мільйона гривень потрібно на реконструкцію колектора очищення стічних вод р. Українка Обухівського району Київської області
Мета будівництва: вирішення питання подальшої експлуатації аварійної ділянки міської скидного колектора, забезпечення надійності роботи системи водовідведення та недопущення забруднення навколишнього середовища.
13.02.2019У місті Іршава Закарпатської області, триває ремонт вулиць
Актуальність проведення робіт - створення умов проїзду автомобільного транспорту, безпеки проходження пішоходів по центральним вулицям міста Іршава, а також своєчасного під'їзду швидкої допомоги та пожежно-рятувальних автомобілів до населення.
11.02.2019До кінця 2019 року планується закінчити термомодернізацію ЗОШ I-III ступенів у селі Руське Поле Тячівського району Закарпатської області
Основна проблема полягає в тому, що сучасний стан вікон, дверей будівлі школи є незадовільним, характеризується зносом вікон і дверей, відсутністю герметичного скління.
08.02.2019Подгородненский міська рада Дніпровського району Дніпропетровської області закупить сміттєвоз з заднім завантаженням
Придбання нового сміттєвоза дозволить поліпшити ряд економічних показників роботи комунальних підприємств.
07.02.2019Реконструкція будівлі школи-саду і-ІІ ступенів у селищі Батьово, Закарпатської області обійдеться у 18 мільйонів гривень
В результаті реконструкції будуть суттєво поліпшені умови освітнього процесу і дошкільного виховання дітей, збільшиться кількість місць в дитячому саду, будівля збереже своє функціональне та цільове призначення.
05.02.2019До кінця 2020 року в гідропарку міста Здолбунів будуть побудовані оглядові майданчики
Створення і розширення рекреаційних зон у місті Здолбунові здійснюється системно і планомірно вже протягом останніх десяти років у відповідності зі Стратегічним планом сталого розвитку міста
05.02.2019У місті Славутич, Київської області, планується провести термомодернізацію ЗОШ № 1
Проект передбачає заміну застарілих дерев'яних віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові з склопакетами, які мають високі показники енергоефективності.
04.02.2019У селі Дачне Ківерцівського району Волинської області буде збудовано новий дитячий садок
Метою будівельних робіт є забезпечення села Дачне дошкільним навчальним закладом, збільшення кількості вільних місць у дошкільних навчальних закладах Прилуцької сільської ради Ківерцівського району.
31.01.2019Капітальний ремонт дитячого садка в селі Кульчиці Самбірського району Львівської області обійдеться в 6 мільйонів гривень
Відновлення роботи дитячого садка - найважливіше завдання соціально - економічного розвитку сільської громади.
30.01.2019У місті Яворів Львівської області триває ремонт вулиць
Метою проведення капітального ремонту є поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.
30.01.2019У місті Тячів Закарпатської області, планується провести термомодернізацію дитячого садка № 5
Реалізація запланованих заходів призведе до зменшення рівня нераціональних втрат теплової енергії, підвищення температурного режиму у дошкільному закладі й зменшення обсягів витрат бюджетних коштів за спожиті енергоносії.
29.01.2019432 мільйони гривень потрібно на поточний середній ремонт автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 2 + 800 - км 21 + 120
Реалізація запланованих заходів сприятиме розвитку автомобільних доріг загального користування, як складової частини економіки району, поліпшення техніко-експлуатаційних показників дороги і безпеки руху, поліпшення соціального становища та рівня життя населення.
24.01.2019Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Склифосовського закупить електроенергію на 2019 рік
Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, які забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем.
23.01.20191,8 мільйона гривень виділено на поточний середній ремонт автодороги З 070901 (Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів)-Костилевка
Реалізація запланованих заходів вирішує питання місцевого значення щодо забезпечення безпечного та безаварійного руху автомобільного, велосипедного транспорту і пішоходів.
"електронна банківська гарантія"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів