Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"Тендер на будівництво"
05.12.2018Тривають роботи з термосанації дошкільних навчальних закладів Миколаєва
Основною метою є оптимізація та зменшення витрат з допомогою впровадження енергоефективності у бюджетній сфері.
03.12.2018Будівництво дитячого садка у селищі Торчин Луцького району Волинської області обійдеться в 29 мільйонів гривень
Будівництво дитячого садка забезпечить якість та доступність дошкільної освіти.
28.11.2018Більше 2 мільйонів гривень направлено на будівництво поля для гри в міні - футбол у Новодністровської міської гімназії міста Новодністровськ Чернівецької області
Актуальність будівництва об'єкта полягає в тому, що в місті Новодністровськ і всієї майбутньої Новодністровської об'єднаної територіальної громади відсутній спортивний стадіон з якісним синтетичним покриттям, обладнаний трибунами та біговими доріжками.
27.11.2018В селі Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області побудують сучасний біатлонний комплекс
За задумом, комплекс повинен відповідати міжнародним стандартам, де можна буде проводити змагання найвищого рівня.
13.11.2018Для завершення капітального ремонту ЗОШ I-III ступенів № 5 в місті Старокостянтинів, Хмельницької області потрібно 12 мільйонів гривень
Мета проведення капітального ремонту - забезпечення належного функціонування загальноосвітніх установ, поліпшення їх матеріально-технічної бази, забезпечення економії енергетичних ресурсів.
08.11.2018До кінця 2019 року в місті Радехові планується завершити будівництво спортзалу з надбудовою музею
Будівництво спортзалу дозволить проводити повноцінні заняття з фізичного виховання для 285 учнів школи, поліпшить умови праці для 56 вчителів та персоналу школи.
06.11.2018У 2019 році В селищі Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області відкриється новий спортивно-оздоровчий майданчик
Метою передбачені наступні роботи: підготовка до будівництва, конструкція пішохідних доріжок тротуару, конструкція доріжки, конструкція майданчика, конструкція покриття, огорожа, малі архітектурні форми, озеленення, освітлення.
05.11.2018На будівництво школи в селі Стобиховка, Камінь-Каширського району Волинської області виділено 114 мільйонів гривень
Введення в експлуатацію нової сучасної школи буде реальним прикладом реалізації державної політики щодо поліпшення соціальної інфраструктури села, підвищення соціальних стандартів і розвитку сільської місцевості.
05.11.2018У Дніпропетровській області успішно виконуються заходи по відновленню водних джерел
З-за порушення гідравлічного режиму озеро з місцевої пам'ятки перетворилося на пасовище.
02.11.20189,6 мільйонів гривень потрібно на капітальний ремонт Подорожненской амбулаторії загальної практики - сімейної медицини
Актуальність проведення капітального ремонту зумовлена незадовільним технічним станом будівлі Подорожненской амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.
02.11.201865 мільйонів гривень виділено на завершення будівництва міського парку в Вільногірську
Роботи вже повністю завершилися на третині території: створена зона для закоханих, встановлені лавки, посаджені дерева.
30.10.20182,6 мільйона гривень виділено на будівництво спортмайданчика зі штучним покриттям у селі Бильмак, Бильмацкого району, Запорізької області
Метою будівництва спортивного майданчика з штучним покриттям є створення можливості займатися фізичною культурою і спортом людям різного віку, що проживають у селищі.
23.10.2018В освітніх закладах Дрогобицького району Львівської області проводяться енергозберігаючі заходи
Метою виконання реконструкції покрівлі є досягнення ефективного енергозабезпечення, поліпшення температурного режиму в приміщеннях навчального закладу.
23.10.20182,3 мільйона гривень потрібно для проведення капітального ремонту вулиці Грушевського в місті Хуст Закарпатської області
Дорожнє покриття проїзної частини в цілому не відповідає вимогам нормативного водовідведення і міцності під сучасний рух автомобілів і безпеки руху.
18.10.2018Луганська ОДА працює над впровадженням енергоефективних і ресурсозберігаючих заходів в бюджетній сфері
Основним фактором нераціонального споживання енергетичних ресурсів є невідповідність опору теплопередачі зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель (стіни, двері, підлогу, дах) нормативам сучасних вимог.
"Тендер на будівництво"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

16318

67367

1590786

Розсилка тендерів