Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"Прозоро"
21.09.2018Міністерство інформаційної політики України закупить друкарські послуги
Переможець торгів забезпечує виробництво поліграфічної продукції у відповідності з діючими в Україні нормативними документами щодо вимог до печатки аналогічної продукції.
19.09.2018У 2020 році в 19 в смт. Брюховичі Львівської області відкриється нова школа
Важливим інноваційним рішенням є забезпечення акустичного режиму території школи шляхом спорудження шумозащитного екрану, який забезпечує нормативний рівень шуму в реконструйованому корпусі.
18.09.2018В селах Закарпатської області тривають ремонти доріг
Метою проведення поточного ремонту вулиці є відновлення дорожньої інфраструктури, поліпшення доступу до сільських територій та підвищення мобільності населення.
17.09.2018Державна служба України з надзвичайних ситуацій закупить два вертольоти, вартістю 360 мільйонів гривень
Дані вертольоти, виходячи з досвіду тривалої експлуатації, зарекомендували себе надійними і ефективними повітряними судами, здатними виконувати завдання, покладені на Спеціальний авіаційний загін, як на території України, так і за її межами.
10.09.2018В селищі Ріпки, Чернігівської області, буде побудований полігон для твердих побутових відходів
Забезпечення регулярної санітарної очистки населених пунктів ради, а саме вивезення побутового сміття на санкціоноване сміттєзвалище, це не тільки вирішення питання благоустрою та естетичного вигляду території, а в першу чергу, врегулювання екологічного питання поводження з відходами, а також попередження епідеміологічних спалахів.
06.09.2018Ремонт каналізаційної системи в селищі Нижні Сірогози Херсонської області завершиться до кінця 2018 року
Основною метою даної закупівлі є проведення робіт з реконструкції каналізаційних споруд і прокладки відвідного напірного колектора очищених стічних вод у спорудження дренажної майданчики, що забезпечить очистку та водовідведення стічних вод та поліпшення умов проживання.
05.09.2018Красноградська центральна районна лікарня проводить комплексне утеплення будівлі
Проведення капітального ремонту і утеплення будівлі спрямоване на поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Красноградського району.
05.09.2018В Олександрії триває поточний ремонт вулиць
Проведення своєчасного поточного ремонту доріг забезпечить розвиток мережі автомобільних доріг, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану та підвищення безпеки дорожнього руху.
04.09.2018У селищі Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області триває ремонт вулиць
Невідповідність між вимогами до доріг та їх фактичним станом поступово наростає, особливо в умовах значної нестачі коштів, що виділяються на утримання і ремонт доріг.
03.09.2018Луганська ОДА проводить послідовну політику щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів
Пріоритетним напрямком у життєдіяльності Луганської області є проведення послідовної політики щодо впровадження енергоефективних та ресурсозберігаючих заходів у бюджетній сфері.
30.08.2018Берегоукріплення лівого берега річки Латориця і Віча в селі Неліпино обійдеться у 15 мільйонів гривень
Регулювання русла дасть змогу захистити населений пункт від підтоплення, затоплення, припинить ерозійні процеси, збереже житлової та земельного фонду.
29.08.2018Ремонт приймального відділення Виноградівської лікарні закінчиться в кінці 2018 року
Проблема полягає в значному фізичному зносі конструкцій та мереж на об'єкті, який призводить до неефективної експлуатації об'єкта як у плані погіршення якості надання медичних послуг, так і в плані збільшення енергоспоживання.
28.08.2018У селі Мамалига Новоселицького району Чернівецької області буде створено ЦНАП
Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним з основних завдань, які сьогодні мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування.
28.08.2018У Маріуполі тривають роботи по відновленню водопостачання у Приморському районі
Значний термін експлуатації водогону, без проведення капітальних ремонтів, призводить до високого рівня аварійності, що, в свою чергу, призводить до частих витоків води і, як наслідок, до значних фінансових витрат.
23.08.2018У Лисичанську триває ремонт доріг
Метою проведення капітального ремонту дороги є створення комфортних умов для переміщення громадян по місту на транспортних засобах загального користування та власних транспортних засобах.
"Прозоро"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів