Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"Прозоро"
20.02.20193,8 мільйона гривень виділено на будівництво футбольного поля в с. Вільхівці Тячівського району
За останні два роки Ольховецкой ВІД вдалося значно покращити і відновити стадіон у с. Вільхівка, але для проведення масових спортивних змагань і культурних заходів потрібно побудувати сучасне футбольне поле.
19.02.201991 мільйон гривень виділено на капітальний ремонт опорної школи № 1 р. Перещепине, Новомосковського району Дніпропетровської області
Реалізація запланованих заходів сприятиме розвитку громадянського суспільства, поліпшення освітнього рівня в регіоні, збільшення довіри населення до інститутів держави і місцевого управління.
15.02.2019На реконструкцію Наталинського НВК Красноградського району Харківської області виділено 78,4 мільйона гривень
Проведення всіх необхідних заходів дозволить покращити надання послуг для населення в галузі шкільної освіти, сприятиме створенню оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для належного функціонування навчального закладу.
14.02.201924,3 мільйона гривень потрібно на реконструкцію колектора очищення стічних вод р. Українка Обухівського району Київської області
Мета будівництва: вирішення питання подальшої експлуатації аварійної ділянки міської скидного колектора, забезпечення надійності роботи системи водовідведення та недопущення забруднення навколишнього середовища.
13.02.2019Комунальне підприємство "Жилсервіс-2" закупить послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів р. Дніпро
Відсутність належних умов для збирання та вивезення твердих побутових відходів створює передумови для забруднення території, порушення благоустрою, яке не тільки негативно впливає на навколишнє середовище.
13.02.2019У місті Іршава Закарпатської області, триває ремонт вулиць
Актуальність проведення робіт - створення умов проїзду автомобільного транспорту, безпеки проходження пішоходів по центральним вулицям міста Іршава, а також своєчасного під'їзду швидкої допомоги та пожежно-рятувальних автомобілів до населення.
12.02.2019Департамент інфраструктури Харківської міськради закупить роботи з реконструкції організації дорожнього руху
Роботи будуть проводитися в обмежених умовах, на забудованій території міста за чинним вулицях з організованим дорожнім рухом у двох протилежних напрямках, які мають розгалужену транспортну мережу.
12.02.2019Вінницький НВК закупить комплексне харчування вихованців
Працівники, які будуть здійснювати харчування учнів, повинні мати медичні довідки у відповідності з вимогами чинного законодавства та відповідну кваліфікацію.
07.02.2019Реконструкція будівлі школи-саду і-ІІ ступенів у селищі Батьово, Закарпатської області обійдеться у 18 мільйонів гривень
В результаті реконструкції будуть суттєво поліпшені умови освітнього процесу і дошкільного виховання дітей, збільшиться кількість місць в дитячому саду, будівля збереже своє функціональне та цільове призначення.
01.02.2019Первомайська центральна районна лікарня потребує капітального ремонту відділень
Заміна системи опалення 4 корпусів дозволить істотно змінити використання енергоресурсів та забезпечить комфортний мікроклімат приміщень, а також збереже будівлю від руйнування і забезпечить належні санітарно-гігієнічні умови перебування пацієнтів у лікарні.
31.01.2019115 мільйонів гривень виділено на будівництво нової школи в селі Стобиховка, Камінь-Каширського району Волинської області
Проведення будівництва нової школи спрямоване на забезпечення підвищення якості та рівного доступу до загальної середньої освіти сільського населення.
29.01.2019432 мільйони гривень потрібно на поточний середній ремонт автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 2 + 800 - км 21 + 120
Реалізація запланованих заходів сприятиме розвитку автомобільних доріг загального користування, як складової частини економіки району, поліпшення техніко-експлуатаційних показників дороги і безпеки руху, поліпшення соціального становища та рівня життя населення.
28.01.2019КП «Комунальник» міста Маріуполя закупить 1 300 пластикових контейнерів для збору твердих побутових відходів
Закупівля контейнерів дасть економічну вигоду, а саме: зменшення видатків місцевого бюджету на ліквідацію стихійних звалищ; зменшення витрат на вивезення і захоронення відходів; збільшення споживачів послуг по збору відходів.
25.01.2019Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області шукає підрядника для виконання поточного дрібного ремонту автодороги Т-09-10 Бурштин-Калуш
Для поліпшення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки дорожнього руху автомобільна дорога потребує виконання робіт з будівництва та реконструкції окремих ділянок та капітального ремонту по всій протяжності.
25.01.2019Реконструкція каналізаційної насосної станції в місті Ізяслав обійдеться у 13 мільйонів гривень
Мета проведення робіт - забезпечення безпечного життєвого середовища для людини і поліпшення впливу на навколишнє середовище шляхом проведення реконструкції каналізаційної насосної станції в Ізяславі.
"Прозоро"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів