Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"ПроЗорро"
06.02.2019У місті Баранівка Житомирської області планується побудувати Прозорий офіс
Основним завданням є підвищення кваліфікації, підприємливості та загального рівня освіти жителів громади для можливості їх самозайнятості, що сприятиме соціально-економічному розвитку суспільства.
05.02.2019У місті Славутич, Київської області, планується провести термомодернізацію ЗОШ № 1
Проект передбачає заміну застарілих дерев'яних віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові з склопакетами, які мають високі показники енергоефективності.
24.01.2019Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Склифосовського закупить електроенергію на 2019 рік
Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, які забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем.
23.01.20191,8 мільйона гривень виділено на поточний середній ремонт автодороги З 070901 (Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів)-Костилевка
Реалізація запланованих заходів вирішує питання місцевого значення щодо забезпечення безпечного та безаварійного руху автомобільного, велосипедного транспорту і пішоходів.
09.01.2019У Дрогобичі планується продовжити будівництво кладовища по вулиці П. Орлика
Основним завданням є забезпечення потреби населення в похованні померлих, здійснення організації ритуальних послуг шляхом будівництва нового кладовища та створення умов щодо його благоустрою.
08.01.2019Відділ освіти Васильківської міської ради закупить кейтринговые послуги
Метою є забезпечення шкільного харчування учнів 1-4 класів відповідно до норм і правил харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах.
02.01.2019Департамент житлового господарства Харківської міської ради закупить послуги з вилову безпритульних домашніх тварин
Здійснення вилову безпритульних домашніх тварин на території р. Харкова здійснюється з метою повернення власникам, передачі для подальшого утримання притулків, проведення евтаназії відповідно до законодавства.
26.12.201815 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт «Оженинская ЗОШ I-III ст. (ліцей) - ДНЗ (ясла-садок)» їм. Т. Р. Шевченка
Заміна конструкцій плоскої покрівлі даху на сучасну шатровий з тривалим терміном експлуатації і ефективними гідро - ізолюючими властивостями забезпечить збереження приміщення, поліпшить якість умов навчально-виховного процесу безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічні норми для перебування учнів і персоналу.
17.12.2018На завершення комплексної термосанації будівлі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень
Проблемою школи є низька оснащеність комп'ютерною технікою, лабораторним обладнанням, відсутність достатньої кількості тренажерів, меблів, які регулюються по висоті, відсутність обладнання для їдальні.
13.12.201810,7 мільйона гривень потрібно для реконструкції головного корпусу Золочівської центральної районної лікарні
Реалізація запланованих заходів дозволить збільшити ресурсне забезпечення лікарні із-за економії коштів на оплату енергоносіїв, що дасть можливість спрямувати вивільнені кошти на розвиток і зміцнення матеріально-технічної бази лікарні.
12.12.2018Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області закуповує яйця у великих обсягах
Для навчальних закладів відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації планує закупівлю 100 000 яєць.
10.12.2018Відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію
Для забезпечення електроенергією відділ освіти виконкому Довгинцівського райради закупить електричну енергію в кількості 2900000 кіловат-годин шляхом проведення європейських торгів.
07.12.2018Амбулаторія № 3 міста Білицьке Донецької області потребує термомодернізації
Додаткова теплова ізоляція дозволить зменшити понаднормові втрати тепла через стіни і поліпшити зовнішній вигляд будівлі.
06.12.201842 мільйони гривень виділено на утримання вулично - дорожньої мережі та штучних споруд міста Суми
Метою є належне утримання, догляд дорожньої мережі. Очищення і промивання водостічних та дренажних мереж, а також планові обстеження і випробування споруд.
"ПроЗорро"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14495

67925

1663105

Розсилка тендерів