Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"ПроЗорро"
13.09.2018Переливна дамба Смілянського водосховища на р. Тясмин потребує термінового капітального ремонту
Виконання запланованих заходів забезпечить захист території від затоплення і підтоплення, поліпшить умови формування та пропуску паводків і повеней.
12.09.2018Для Обласного госпіталю міста Святогірська буде закуплено томограф вартістю 25 мільйонів гривень
Метою даної закупівлі є поліпшення якості діагностичного процесу при широкому спектрі гострих і хронічних захворювань.
04.09.2018Виконавчий комітет Дружківської міської ради закупить мобільні офіси для надання адмінпослуг
Мобільний офіс повинен бути належним чином пристосований для обслуговування різних категорій відвідувачів, у тому числі, літніх людей і мають обмежені фізичні можливості.
08.08.2018У місті Коломия Івано-Франківської області триває капітальний ремонт вулиць
У зв'язку зі значними транспортними навантаженнями, дорожня мережа міста втратила свої експлуатаційні якості і потребує утримання та капітального ремонту, а місцями й повної реконструкції або будівництва.
03.08.2018Перемишлянська центральна районна лікарня закупить сучасне медичне обладнання, загальною вартістю 5,6 мільйонів гривень
Для надання якісного рентгендиагностического обстеження населення, застаріле обладнання необхідно замінити на сучасні апарати.
23.07.2018В місті Городниця Новоград - Волинського району Житомирської області проводяться заходи з термосанації освітніх установ
Інноваційність робіт полягає в комплексному підході до утеплення приміщення: проводиться утеплення цоколя, фасаду, заміна та утеплення даху.
23.07.2018У місті Буринь Сумської області буде реконструйовано спортивний майданчик в парку
Реконструйований спортивний майданчик стане відкритою спортивною спорудою, доступною для організації спортивного дозвілля мешканців різного віку.
16.07.2018У 2019 році буде закінчено будівництво спортивного залу школи в селі Ромодан Миргородського району, Полтавської області
У спортивних гуртках та секціях від дитячо-юнацької спортивної школи займається велика кількість дітей. Діти - призери районних, обласних та Всеукраїнських спартакіад з легкої атлетики, футболу.
12.07.2018Тривають роботи по відновленню водопостачання у селі Чкалове, Нікопольського району Дніпропетровської області
Одним з визначальних показників соціальної характеристики сільської територіальної громади є доступність комунальних і соціальних послуг для кожного сільського жителя.
12.07.2018ЗОШ I-III ступенів у селі Хухра, Охтирського району Сумської області потребує термінового капітального ремонту
Актуальність проведення капітального ремонту полягає у забезпеченні належних умов навчання та виховання дітей шкільного віку.
09.07.2018У 2019 році В Дрогобичі відкриється центр публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич»
У результаті проведення запланованих робіт жителі Дрогобицького регіону отримають можливість користуватися набагато більшим спектром адміністративних послуг.
06.07.2018На поточний ремонт вулиці Шептицького в селі Тартаків, Сокальського району Львівської області виділено 1,3 мільйона гривень
Своєчасне і якісне виконання робіт з утримання та ремонту доріг забезпечить нормальні умови руху автотранспорту, знизить собівартість перевезень вантажів і пасажирів.
05.07.2018Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації шукає підрядника для реконструкції будівлі їдальні школи села Уди
Проведення реконструкції будівлі дозволить суттєво поліпшити умови фізичного виховання для 90 учнів школи, знизити рівень захворювань серед дітей, що проживають в громаді, зменшити територіальні диспропорції в якості життя.
04.07.2018Ремонт ділянки II Орджонікідзевського колектора обійдеться в 14 мільйонів гривень
На ділянці існуючого каналізаційного колектора при подальшій експлуатації колектора виникає загроза аварійної ситуації з пошкодженням залізобетонних труб і витоку каналізаційних стоків на проїжджу частину, щоб цього не допустити, необхідно терміново провести реконструкцію.
04.07.2018У селі Іспас Вижницького району Чернівецької області до кінця 2018 року буде добудований дитячий садочок «Берізка»
Реалізація запланованих заходів, пов'язаних з добудовою дитячого садка, дозволить забезпечити жителів села Іспас і села Майдан необхідним приміщенням і забезпечить в повному обсязі охоплення дітей. дошкільного віку вихованням і належними умовами перебування.
"ПроЗорро"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

11090

66169

1483354

Розсилка тендерів