Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

"Вісник державних закупівель"
18.12.2018ДП "Кривбаспромводопостачання" закупить послуги з постачання електричної енергії
Мета використання електричної енергії: для електропостачання об'єктів споживача.
17.12.2018На завершення комплексної термосанації будівлі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень
Проблемою школи є низька оснащеність комп'ютерною технікою, лабораторним обладнанням, відсутність достатньої кількості тренажерів, меблів, які регулюються по висоті, відсутність обладнання для їдальні.
14.12.2018АТ "Укртрансгаз" закупить послуги з технічного огляду та випробувань вартістю 5,2 мільйона гривень
Мова йде про діагностику технічного стану експлуатаційних колон свердловин ПСГ АТ "Укртрансгаз".
13.12.2018До кінця 2019 року в Дружківці Донецької області буде закінчена реконструкція гуртожитку сімейного типу для медперсоналу з числа ВПЛ
Реконструкція дозволить отримати 13 кімнат, які будуть надані для проживання сім'ям медичних працівників з числа переселенців із зони АТО.
13.12.201810,7 мільйона гривень потрібно для реконструкції головного корпусу Золочівської центральної районної лікарні
Реалізація запланованих заходів дозволить збільшити ресурсне забезпечення лікарні із-за економії коштів на оплату енергоносіїв, що дасть можливість спрямувати вивільнені кошти на розвиток і зміцнення матеріально-технічної бази лікарні.
11.12.2018Для шкіл і дитячих садів Берегівського району, Закарпатської області буде закуплений природний газ
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати технічним умовам і стандартам, передбаченим законодавством України, чинним на період поставки товару.
11.12.2018В селі Магдалинівка, Чаплинського району Херсонської області буде побудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини
Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини дозволить вирішити головне проблемне питання даної місцевої громади - надання якісних медичних послуг населенню.
29.11.2018Богодухівська центральна районна лікарня купить комп'ютерний томограф вартістю 12,5 мільйона гривень
Придбання комп'ютерного томографа дозволить забезпечити раннє виявлення онкологічних патологій, поліпшить якість надання медичної допомоги населенню, збільшить тривалість життя мешканців Богодухівського і навколишніх районів.
28.11.2018Для освітніх установ Снятинського району, Івано-Франківської області буде закуплений природний газ
При здійсненні заходів, пов'язаних з поставкою товарів, учасник використовує технології, які забезпечують охорону навколишнього середовища, дотримується законодавчих та адміністративних положень.
28.11.2018Більше 2 мільйонів гривень направлено на будівництво поля для гри в міні - футбол у Новодністровської міської гімназії міста Новодністровськ Чернівецької області
Актуальність будівництва об'єкта полягає в тому, що в місті Новодністровськ і всієї майбутньої Новодністровської об'єднаної територіальної громади відсутній спортивний стадіон з якісним синтетичним покриттям, обладнаний трибунами та біговими доріжками.
27.11.2018В селі Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області побудують сучасний біатлонний комплекс
За задумом, комплекс повинен відповідати міжнародним стандартам, де можна буде проводити змагання найвищого рівня.
26.11.2018Луганська облдержадміністрація продовжує комплексні ремонтні роботи в дошкільних освітніх закладах Біловодського району
Проведення капітального ремонту дозволить дотримуватися санітарних норм і правил у приміщенні, що зменшить рівень захворюваності серед дітей дошкільного віку та робітників.
26.11.2018Боярське головне виробниче управління ЖКГ закупить послуги по збору побутових відходів, вартістю 3,4 мільйона гривень
Послуги надаються спеціалізованим підприємством (організацією), що здійснює господарську діяльність відповідно до статутних завдань і має відповідні ліцензії (дозволу) на цей вид діяльності.
23.11.2018Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги закупить ультразвукову діагностичну систему
Актуальність закупівлі полягає в необхідності забезпечення умов для якісного сучасного медичного обслуговування жителів селища Велика Михайлівка та Великомихайлівського району.
23.11.2018162 мільйони гривень виділено на реконструкцію Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру
Діяльність установи спрямована на надання висококваліфікованої спеціалізованої допомоги хворим серцево-судинними захворюваннями.
"Вісник державних закупівель"

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

16318

67367

1590786

Розсилка тендерів